Anasayfa » BTKS 2017 » CEA Mühendislik

CEA Mühendislik

CEA Mühendislik Hakkında

CEA Mühendislik Hakkında

Sektörde 2000’li yıllardan bu yana edindiğimiz tecrübeleri ve bilgi birikimini, sürekli geliştirme azmiyle beraber koşulsuz müşteri memnuniyeti misyonuyla ürün ve hizmet sunmayı hedefliyoruz. Temel İlkeleri, güven, tecrübe, dürüstlük, sorumluluk olan bir mühendislik firmasıyız.

Endüstri’nin her alanında başta Enerji Tasarrufu Çözümleri olmak üzere, Üretim Verimliliği ve Sürekliliğini arttıran birçok çözümü müşterilerimize sunma vizyonuyla AC Motor Hız Kontrol Cihazları, Hareket Kontrol Ürünleri ve bunları destekleyen Otomasyon Ürünleri, Vibrasyon Analizi ve Sıcaklık Temelli Durum İzleme & Makina Koruma Sistemleri, Kestirimci Bakım Hizmeti, Vibrasyon Analizi, Önleyici Bakım Hizmeti (Lazerli Kaplin Ayarı ve Yerinde Balans), Mil Akımları Toprakrama Bileziği, Basınçlı Hava Kaçakları Tespit Cihazları ile ilgili ürün satışı, kullanıcı eğitimleri, projelendirme, uygulama ve devreye alma konularında faaliyet göstermekteyiz.

Ayrıca konularında uzman ve tecrübeli ekibimizle Elektronik Kart Tamiri, AC & DC & Servo Sürücü Tamiri, HMI ve Endüstriyel Panel PC Tamiri, Servo Motor Tamiri hizmetimizle de sektörde öne çıkmaktayız.

8. BTKS CEA Mühendislik Standı

8. BTKS CEA Mühendislik Standı

CEA Mühendislik ile İletişime Geçin

8. BTKS CEA Mühendislik Standından Kareler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*