Anasayfa » Ana Manşet » 8. Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Başladı

8. Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Başladı

Türkiye Makina Mühendisleri Odası’nın düzenlediği 8. Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Denizli Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde başladı. Yüksek katılımın gerçekleştiği organizasyon 40 firma katıldı ve 3 gün boyunca devam edecek.

İlki de Denizli’deydi

1.ncisi Denizli’de düzenlenen ve bu yıl 8.ncisi düzenlenen Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Makina Mühendisleri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ekber Çakar, Makina Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Tefik Demirçalı, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet Taş,Prof. Dr. Cemal Meran,Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rafet Kılıçarslan firma temsilcileri, öğrenciler ve misafirlerin katılımı ile başladı.

Konferans Salonunda gerçekleştirilen halk oyunları gösterisi ile başlayan organizasyon Makina Mühendisleri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ekber Çakar, Makina Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Tefik Demirçalı, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet Taş,Prof. Dr. Cemal Meran,Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rafet Kılıçarslan açılış konuşmalarını gerçekleştirdi. Bakım teknolojilerinin önemine değinen konuşmacılar, makina alımına kıyasla bakım teknolıjilerinin kullanılmasının maliyetleri düşürdüğüne dikkat çekti.

Açılış Gerçekleşti

Konuşmaların ardından Kongre ve Kültür Merkezi’nde serginin açılışı yapıldı. Pamukkalle Tv tarafından canlı yayınla vatandaşlara ulaşan açılış büyük ilgi topladı.

Tek Tek Standları Gezdiler

Açılışın ardından Makina Mühendisleri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ekber Çakar ve Makina Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Tefik Demirçalı organizasyona katılan firmaların standlarını tek tek dolaşarak ziyaret ettiler.

Mühendis Gözüyle Yerini Aldı

Pamukkale Tv ekranlarında her hafta farklı konu ve konukları ile mühendis dünyasını izlecilerle buluşturan Mühendis Gözüyle programı ve yapımcısı Fatih Yaşa canlı yayında sergiye katılan firmalarla röportaj yaparak görüşlerini aldı.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*